• DAUDZPROFILA BŪVNIECĪBAS ORGANIZĀCIJA
  • info@rasa-l.lv

Находимся в Лудзе, Карсавае, Зилупе

Skatīt kontaktus

+(371) 29903522

+(371) 29815661

SIA “RASA L” dibināts 1997. gadā. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir būvmateriālu tirdzniecība. Papildus tirdzniecībai, RASA L sniedz dažādus pakalpojumus - piemēram, krāsu tonēšana, iebūvējamo mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi, interjererista-dizainera konsultācijas, u.c.

Veikals piedāvā plašu profesionālu būvmateriālu un instrumentu klāstu, no pasaulē labi pazīstamiem ražotājiem un tirdzniecības markām- Knauf, Henkel, Optiroc, Caparol, Ceresit, Dufa, Kerakoll, Stanley, Mira, Maxit, Beckers, Leyland, Sadolin, Bosch, Makita, Tesa un daudzas citas. Veikals specializējas uz profesionālu pircēju, tāpēc arī jebkurš namsaimnieks šeit saņems kompetentu konsultāciju un atradīs saimniecībai un remontam nepieciešamo.

Vislielākā uzmanība tiek veltīta apkalpošanas līmenim. Mūsu darbinieki regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, apmeklējot ražotāju organizētos seminārus un iepazīstoties ar jaunākām tehnoloģijām un produktiem Latvijā un ārzemēs. Tieši tāpēc mūsu darbinieki spēj sniegt profesionālas konsultācijas un ieteikt klientam piemērotāko preci.

Mēs ik dienas strādājam pie sortimenta paplašināšanas, servisa uzlabošanas un Jūsu vēlmju piepildīšanas!