• DAUDZPROFILA BŪVNIECĪBAS ORGANIZĀCIJA
  • info@rasa-l.lv

Находимся в Лудзе, Карсавае, Зилупе

Skatīt kontaktus

+(371) 29903522

+(371) 29815661

SIA ,,RASA L” ir mēbeļu projektēšanas, ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kurā iespējams iegādāties jau gatavas vai arī pasūtīt pēc individuāla projekta mēbeles dzīvojamām telpām, darbistabām, birojiem u.c. Te ir iespējams apskatīt un izpētīt dažādus materiālus un tehniskos risinājumus.

Firmas veikalā Ludzā, Latgales ielā 135, iespējams apskatīt mūsu piedāvāto produkciju un iegūt informāciju. Galvenokārt pie mums tiek iegādātas jau gatavas vai pasūtītas mūsdienīgas virtuves iekārtas, iebūvējami vai brīvi stāvoši skapji, viesistabu mēbeles, vannas istabu iekārtas, rakstāmgaldi, skolas mēbeles, un dažādas nestandarta tipa mēbeles.

Veikalā iespējams saņemt pārdevēja-konsultanta vai dizainera pakalpojumus. Formējot pasūtījumu, tiek sastādīts līgums, saskaņota mēbeļu skice, atrunātas piegādes, uzstādīšanas vai citas detaļas.

Veikalā iespējams iegādāties ne tikai korpusa mēbeles – individuāla pasūtījuma vai moduļu virtuves, skapjus, priekšnama un vannas istabu iekārtas, bet arī gultas, sofas, galdus, krēslus un citas lietas, kas nepieciešamas pilnībā iekārtojot interjeru.

SIA ,,RASA L” ar mēbeļu ražošanu nodarbojas jau 14 gadus. Šajā laikā uzkrātā pieredze gan uzliek pienākumus pret patērētāju, gan ļauj ātrāk un precīzāk reaģēt uz tirgus tendencēm. Galvenokārt tiek pasūtītas virtuves iekārtas, tām seko skapji un dzīvojamo istabu iekārtas. Izgatavojamo mēbeļu spektrs ir ļoti plašs, jo, pasūtot, to nosaka pats patērētājs.

Ražošanā tiek izmantots lamināts, koks, MDF, saplāksnis, finierētas plātnes, stikls, metāls un cits mūsdienīgs materiāls. Liela uzmanība tiek pievērsta furnitūras izvēlei, kas garantē mēbeles funkcionalitāti un kvalitāti.

Projektēšana parasti aizsākas ar dizainera vizīti objektā. Tiek veikti mērījumi, skice, rasējums. Klients ņem dalību izvēloties sev pieņemamo furnitūru un materiālus. Kad visas nianses ir saskaņotas, tiek veikti aprēķini un noteiktas izmaksas.

Ražošanā izmantotās iekārtas un datorprogrammas ļauj ekonomēt uz darbaspēka rēķina un nodrošina augstu tempu, precizitāti un kvalitāti.